Паркетні підлоги

Натуральний паркет

Вибір підлоги з натурального паркету розцінюється, як вибір досвідченого господаря, Про правильність такого вибору свідчать:

–         Довговічність матеріалу

–         Екологічність

–         Широкий вибір оздоблювальних матеріалів(масло, віск, лак, та ін..)

–         Можливість перетворити паркетну підлогу на витвір мистецтва застосовуючи художній паркет.

Найбільш розповсюдженим в Україні є паркет з дуба, бука та ясеня. Це надзвичайно міцні та невибагливі до кліматичного режиму приміщення матеріали. Загалом паркетна підлога є найкращим покриттям для вашого помешкання.

Технологія укладання паркетної підлоги

Укладання паркету проводиться після завершення внутрішніх робіт. До цього часу повинні бути завершені штукатурні, малярні клейові роботи, провірка комунікацій котрі знаходяться під підлогою

Основа під паркет

Облаштування основи під паркет є одним з найважливіших етапів укладання паркету. Від основи залежить як довго і наскільки якісно буде служити Вам ваша паркетна підлога. Звичайно можна зекономити і постелити паркет безпосередньо на стяжку, але довговічність і стійкість такої підлоги є сумнівною. Тому ми рекомендуємо нашим клієнтам встановлення паркетної підлоги на водостійку фанеру. Водостійка фанера є доброю основою, а також виступає в ролі гідроізолятора, що забезпечує надійність і довговічність.

Leave a Reply

Your email address will not be published.