CLIPSO безшовні натяжні стелі


Це просто: “Сухий” спосіб монтажу дозволяє провести і закінчити всі роботи “під ключ” всього за декілька годин, без використання нагрівальної гармати. Попередньої підготовки поверхні не вимагається, стеля приховає всі дефекти. Легко і швидко можна створити стелю будь-якої складності: багаторівневі, аркові, багатогранні та ін.
Стеля CLIPSO дозволяє встановлювати освітлювальні прилади будь-якої потужності, системи сигналізації, охорони, вентиляції. Це практично: Полотно для стелі – поліестер, просочений поліуретаном. Ширина полотна до 5,15 метрів, що дає можливість перекривати без швів практично будь-яке приміщення. Стеля CLIPSO при так званому “фальш-накладенні” приховує комунікації. Стеля CLIPSO покращує тепло- і звукоізоляцію. Спеціальна технологія робить можливим багатократний монтаж/демонтаж стель CLIPSO. Стеля CLIPSO не змінює свій колір з часом і не вигоряє. Стеля CLIPSO володіє антистатичними властивостями, які перешкоджають осіданню пилу. Стелю CLIPSO при забрудненні легко очищають звичайним миючим засобом. Це естетично: Стеля CLIPSO – без швів та створює ідеально рівну поверхню. Можливо нанесення фотодруку або розпис фарбами. Стеля CLIPSO не дає тріщин при просіданні будинку. Відсутність будівельного бруду при монтажі. Це безпечно: Стелі мають сертифікат пожежобезпечності М1 (тобто не підтримують горіння). Вологостійкі. Ефективно захищають приміщення від протікання води. Витримують різноманітні фізичні навантаження і удари.
Це економічно: Полотно CLIPSO – поліестер є біоактивною тканиною, яка по гігієнічних параметрах відповідає всім вимогам, що пред’являються до обробних матеріалів для житлових приміщень, а також спеціальних приміщень з підвищеними вимогами по чистоті, що підтверджується сертифікатами. Це вигідно: Ви економите час і засоби: Монтаж однієї стелі займає до 8 годин. За ціною зіставимо з традиційними технологямі і, на відміну від них, не має швів, стиків, а трудомісткість майже в 12 разів нижча. Не вимагає додаткових витрат на підтримку. Ви отримуєте повний комплекс послуг з монтажу стелі і додаткового устаткування. Безкоштовна консультація. Це надійно: Термін гарантії на стельові системи CLIPSO складає 10 років.

Також рекомендуємо прочитати про: Фотодрук на полотні CLIPSO

Comments are closed.