Натяжні стелі

    Естетика – застосовуючи натяжну стелю, легко і швидко можна приховати можливу недоліки існуючої стелі, таку як – обвал штукатурки, нерівність, плями після затоплення та інші різноманітні пошкодження, а також маскування конструкцій – освітлювальних, вентиляційних, комп’ютерних та ін.

Колір і структура матеріалу – можливість підбору кольору стелі практично безмежна, проте, враховуючи маркетингову точку зору і необхідність визначення постійної гамми доступних фарб – колоритність встановлюється на рівні 72 кольорів.

Додатковою диференціацією пластичного і архітектурного ефекту є структура натяжної плівки, яка буває трьох різновидів:

матової – матеріал має тонке штампуванням, структура матеріалу імітує легко рельєфну поверхню;

перламутрової – матеріал цілком гладкий з перламутровим відблиском;

дзеркальної – матеріал що ідеально гладкий і надає стелі дзеркального ефекту.

Форма – Стеля встановлюється з натяжної плівки, завдяки цьому можна одержувати поверхні плоскі і гладкі, вертикальні і горизонтальні щодо рівня поверхні підлоги. Проектувати стелю можна в різних конфігураціях: круг, овал, арочна форма, ламані і багатоярусні конструкції.


   Стерильність – натяжна стеля встановлена в будь-якому приміщенні не вимагає спеціального догляду. У нормальних умовах експлуатації її слід очищати кожні 5-7 років. Утримувати стелю в ідеальному стані дуже легко, що не вимагає ніяких спеціальних засобів і способів чищення. Її очищення відбувається за допомогою води і простих мийних засобів, а в особливих випадках, де потрібен найбільш високий ступінь очищення, можна вживати водяну пару, хлор, тріхлор.

Водонепроникність – плівка, з якої виготовлена натяжна стеля є 100% водонепроникною:

– ефективно захищає конструкцію дахів усередині приміщення. Це дуже важливо для парової і антикорозійної ізоляції, з якою можна зіткнутися в басейнах, ваннах і спортивних залах;

– не дає вологості і воді проникнути всередину приміщення і захищає декор від затоплення завдяки великому відсотку розтяжки використовуваної натяжної плівки. Якщо приміщення, в якому встановлена натяжна стеля, затоплює, то поверхня стелі приймає на себе масу води і формує її на своїй поверхні, а стеля розтягується і обвисає. Щоб виправити виниклу ситуацію слід викликати спеціаліста який видалить воду з поверхні стелі

Поверхня стелі покрита мікро-шаром тефлону, який захищає його поверхню від осідання частинок пилу. Так само на поверхні стелі не конденсується водяна пара, тому така стеля є ідеальним рішенням для ванних кімнат, басейнів, кухонь, комп’ютерних залів, приміщень в яких працюють комутатори, в операційних залах і процедурних кабінетах.

Акустика – покриття стелі не знижує акустики приміщення, через резонанс голосової хвилі або її глушіння, але для отримання підвищених параметрів приглушення звуку в приміщенні, слід застосувати допоміжні матеріали.

Монтаж – швидкий і нескладний, не вимагає припинення інших ремонтних робіт.

Comments are closed.